Fabregas: To fantastyczne powrót do Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów, Zwycięstwo Tanie Koszulki Piłkarskie Chelsea 6: 0 nad Karabachem, Po meczu pomocnik Chelsea Fabregas przyjął wywiad.

" Aby powrócić do Ligi Mistrzów, Czekaliśmy, Teraz nadszedł ten moment. Jest to bardzo ekscytująca gra, Wyniki są również świetne. Ale liczba celów i nie wiele relacji, Gry grupowe mają pięć gier do gry, W końcu trzeba spojrzeć na punkty, Musimy tylko ciągle trzymać się tej zasady. " Małe prawo powiedział dziennikarzom. " Mam nadzieję, że nadal możemy być dla niektórych, Krok po kroku. Teraz wszyscy będziemy koncentrować się na następnej grze z Arsenalem, Są bardzo trudnym przeciwnikiem, Ten okres jest dla Chelsea bardzo trudny. "

" Każdy może znaleźć, Conti obrócił pięć graczy, Ponieważ Chelsea w ciągu 21 dni zagra siedem meczów, W ubiegłym roku nasz harmonogram nie był tak blisko, Chelsea w zeszłym roku nie uczestniczyła w Lidze Mistrzów. Conti mówi nam, Musimy jeść i dobrze pić dobrze, koszulki Chelsea tylko po to, aby móc radzić sobie z wysoką wytrzymałością, Gra o wysokiej gęstości. "

 

To leave a comment, please sign in with
or or

Comments (0)